HAKKIMIZDA

Humanica; “Farklılaşmanın Yönetimi İçin” sloganı ile Tüm Türkiye’de Eğitim, Yönetim Danışmanlığı, Sertifika Programları, İstihdam ve Dış Kaynak Kullanımı konusunda çözüm ortakları ile birlikte bireysel ve kurumsal farklılaşmayı sağlayan yeni bir anlayış getirmiştir.

Şirketimiz, İstanbul, Denizli, İzmir, Antalya ve Toronto ofisleri ile tüm Türkiye’ye yayılım göstermiş ulusal ve uluslararası birçok firmaya temsilciliğini yapmakta olduğu kendi alanlarında her biri marka olmuş çözüm ortakları ile kuruluşların ve bireylerin ihtiyacı olan konularda üstün kaliteli hizmetler vermektedir.

Şirketimiz; müşterilerimizin bireysel ve kurumsal ihtiyaç analizlerini uzmanlaşmış kadrosu ile yerinde yaparak, kendi iş alanları üzerinde uzmanlaşmış çözüm ortakları ile dünyadaki en son ve geçerli “Know-How”ları Türkiye şartlarına ve kurumlarınıza uyarlayarak, sizlere farklılaşmanızda en doğru çözümleri sunmaktadır. Ayrıca işe alım, dönemsel personel temini, outsourcing ve insan kaynakları danışmanlık hizmetlerinde kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda farklı istihdam çözümleri sunmaktadır.

VİZYONUMUZ:
Değişim yüzyılında farklılaşmak isteyen kurum ve bireylerde dönüşüm yaratarak toplumu mutlu kılan bir marka olmak.

MİSYONUMUZ:
Yaşam kalitesini arttırmak isteyen birey ve kurumlarda oluşturduğumuz farkındalıklarla, güçlü Know-How’larımızı kurum ve kişisel kültürlerine uyarlayarak ve potansiyellerini performansa dönüştürerek, farklılaşmalarını sağlayacak stratejik boyutta hizmetler üretmek.

TEMEL DEĞERLERİMİZ:

  • Varlıkları bizim varlık nedenimiz olan müşterilerimizin stratejik yol arkadaşıyız.
  • Teoriyi ve pratiği kullanarak “Vay be” dedirten farklı çözümlerle, işimizi kişiye ve kuruma özel hizmet anlayışı ile yaparız.
  • Mevcut durumdan yola çıkar, olmak istenilen yere odaklanır ve sürdürülebilirliği önemseyerek süreç yönetimini benimser, kesin ve net bilgi paylaşımı ile etik kurallara bağlı çalışırız.

İş Yapış Tarzımız

Markalarımız

Neden Humanica?

Veri analizi ve raporlama konusunda uzman bir kadroya sahibiz.

Yetenek transferine önem veririz.

Ulusal ve Ulusalarası eğitim ve danışmanlık firmaları ile stratejik ortaklıklarımız vardır.

Uygulama odaklıyız.

Zamanınızı kontrol etmenizi sağlar ve aşırı yüklenmeyi önleriz.

Sizin yol arkadaşınızız.

Her kurum kültürüne özel butik çalışırız.

Kurumsal etkinliğinizi ve verimliliğinizi arttırırız.

Back To Top