Öğrenci Görüşleri

Malta hem eğitim hem de tatil yaparak İngilizce pratiği yapabileceğiniz güzel yerlerden bir tanesidir. Domain Group sizi evinizde gibi hissedeceğiniz şekilde ağırlıyor. Her zaman sizin yanınızda size yardımcı oluyorlar.

Kadri D.

Hem kişisel gelişimim hem de geçirdiğim eğlenceli ve kaliteli zaman açısından benim için çok güzel bir deneyimdi.

Buğra Y.

İş hayatıma ara verdiğim bir anda lise ve üniversitede öğrendiğim İngilizceyi konuşurken zorlandığımı farkettim. Humanica önderliğinde Malta’da bulunan dil okulunda 8 haftalık bir programa katılma fırsatım oldu. 8 hafta boyunca Maltalı bir ailenin yanında konakladım. Aileyi çok sevdim, bana aileden biriymiş gibi davranmaları beni çok şaşırttı ve aynı zamanda mutlu etti. Ayrıca dil okulunda tamamen yabancı hocalar yer alıyor. İngilizce seviyenizi artırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Konuşmanızdaki çekingenliğinizi dünyanın dört bir yanından gelen arkadaşlarınızla, İngilizce öğretmenlerinizle ve Malta’da bulunan yerlilerle konuşarak üzerinizden atabiliyorsunuz.

Zerrin Y.

Merak Edilenler

Evet, istediğiniz zaman kursa başlayabiliyorsunuz. Okulumuz her Pazartesi kursları başlatıyor olup seviyenize göre olan bir sınıfta kursa başlıyorsunuz.

Evet, okulumuz her seviyeden öğrencilerimize eğitim hizmeti sunmaktadır. Yani hiç bilmeden bile gitseniz orada bunu aşıp ülkenize dönüyorsunuz.

İstediğiniz programa göre değişiyor. Genel İngilizce olarak 20 saat, yoğun İngilizce olarak 30 saat ya da birebir özel dersler alabiliyorsunuz.

English domain , sizin için iki seçenek sunuyor. Aile yanında ya da yurt seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Aile yanı konaklamada ise size ait ayrı bir odada konaklayacak olup tek ya da iki öğün yemeğiniz aile tarafından temin edilecektir. Bizim tavsiyemiz genelde aile yanı konaklamadır. Bunun sebebi ise; okul dışında aile ile zaman geçirmek sosyal hayat İngilizcesini kazanmak sizlerin daha da hızlı ilerlemesini sağlayacaktır.

Malta’nın coğrafi konumuna bağlı olarak evler şehir merkezinde olup yürüme mesafesi kadar uzaklıkta olabiliyorsunuz.

Gelişiminiz için Türk olma oranı en aza indirgenmeye çalışılmıştır. Okulunuzdaki sınıflarda 1-4 arası Türk olabileceği gibi seviyenize göre bu sayı değişebilir. Konaklayacağınız yerde ise hiçbir şekilde Türk bulunmayıp yalnızca diğer ülkelerden dil eğitimi için gelen öğrenciler bulunacaktır.

Okulumuz özel olarak sosyal aktivite takvimi planladıktan sonra katılım sağlayabileceksiniz.

Bu tamamen sizin kişisel harcamalarınıza bağlı olarak değişmekle birlikte ortalama 250 – 300 € olarak değişmektedir.

Havayolu aracılığı ile gideceğiniz Malta için Türkiye’den aktarmasız uçuşlarla gidişinizi organize edebilirsiniz.

Okulumuzdan gelen kabul mektubu ve faturanız geldikten sonra gerekli evraklar listesini tarafınıza yolluyoruz ve bu evrakları tamamladıktan sonra başvuru yapabiliyorsunuz. Alacağınız vize de Schengen vizesi oluyor.

Evet, yeşil pasaport ile belirli süreler çerçevesinde Malta’ya vizesiz giriş yapabiliyorsunuz ancak tek girişte 90 gün kalabiliyorsunuz.

İletişim Formu / Biz Sizi Arayalım

  Ülke Seçimi:     Kanada (Toronto)Kanada (Vancouver)Malta

  Hafta Seçimi:     

  1120 Finch Ave. West Suite 701 Ontario Kanada M3J 3HY Toronto
  Dr. Barbaros KON: 0533 495 46 29
  Necla DOĞAN: 0552 367 58 04
  Back To Top