Hakkımızda

Humanica, 10 yıl üstü tecrübesine dayanarak HumaniCanada ve HumanicaMalta markaları ile Kanada ve Malta’da kendi alanlarında lider olan anlaşmalı okullar ile birlikte kişiye özel butik dil eğitimi ve yurt dışı eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Birçok okul ile çalışmak yerine marka haline gelmiş okullar ile özel çalışma gerçekleştirerek yurtdışına yolladığı öğrencileri kendi aile bireyiymiş gibi düşünür ve onların dünya insanı olarak mutlu olmaları için çalışır.  Humanica herkese bu hizmeti vermektense kendini özel hissetmek ve dünya insanı olmak isteyenleri yurtdışına göndermeyi tercih eder. Tüm süreçleri de öğrenci  ve ailesinin mutluluğuna odaklanarak ilerletir.

VİZYONUMUZ:
Yeni ve Gelişen Dünya’da geleceğini yönetmek isteyenleri Dünya İnsanı yapmak.

MİSYONUMUZ:
Yurtdışı eğitiminde kendisini özel hissetmek isteyen herkes için doğru programları ve doğru eğitim kurumlarını belirleyen yol arkadaşı olmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ:

  • Öğrencilerimiz bizim varlık nedenimizdir. Onlar varsa biz de varız.
  • İşimizi şeffaflık politikası ile yürüterek tüm süreçlerden öğrencilerimizi ve ailelerini bilgilendiririz.
  • Öğrencilerimizin ihtiyaçlarına her zaman proaktif yaklaşır, ulaşılabilirlik ilkesi ile sürdürülebilir ilişkiler kurarız.
  • Sınırsız Bilgi Paylaşımı ile öğrencilerimizin ve ailelerin aklında soru işareti bırakmadan süreci tamamlamalarını sağlarız.
  • Aile Bilinci ile öğrencilerin uzakta olmasına aldırmadan herhangi bir konuda her zaman yanlarında oluruz.
Back To Top