İŞVERENLER

Humanica, işletmelerin hedeflerine ulaşabilmesi için ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağına en kısa sürede ulaşarak ve titizlikle çalışan uzman danışmanları ile birlikte iş tekliflerine açık, kaliteli ve yetkin adayları size en kısa zamanda sunarak ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek için hizmetinizdedir. Humanica danışmanları seçme ve yerleştirme hizmetinin gerektirdiği güven ve gizlilik bağlamında; müşteri ve aday ilişkilerini dürüst, şeffaf ve özenli şekilde yönetmeyi etik ilke olarak benimser.

Humanica global bakış açısı ve çözüm ortakları ile birlikte dünyanın herhangi bir yerinde ve her seviyede seçme ve yerleştirme hizmeti sunmaktadır. İhtiyaç duyulan her tür pozisyonu aynı ciddiyetle önemseyerek ve üst seviye performansla tamamlayarak işletmelere zaman ve maliyet tasarrufu sağlamakta ve işletmelerin hedeflerine ulaşmasında stratejik çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Humanica olarak sizinle işbirliğine hazırız…

Sektöre Özgü Orta ve Üst Düzey Seçme & Yerleştirme

Humanica, “Değişim yüzyılında geleceği yakalayan lider şirket olma” yolunda rakiplerinizden bir adım önde olmanız için stratejik yol arkadaşı olarak yanınızda.

Titizlikle çalışan uzman danışmanları ile birlikte firmanızın ihtiyaçlarına cevap veren orta ve üst düzey pozisyonlara uygun kaliteli ve yetkin adayları size en kısa zamanda sunarak ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap verebilmek için hizmetinizdedir.

Toplu İşe Alım Projeleri

Humanica, uzman danışmanları ile firmanıza özel hazırlanmış projelendirme çalışmalarını, ihtiyaç duyulan benzer niteliklerdeki çalışanların toplu işe alım süreçlerini, profesyonel bir değerlendirmenin sonucunda kısa sürede doğru işgücüne ulaşmanız için eksiksiz bir hizmet anlayışı ile aranan nitelikteki çalışanı kurumunuza kazandırır.

Dönemsel İşgücü Temini

Humanica, şirketinizin faaliyetine bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz pozisyonda, ihtiyaç duyduğunuz süre kadar hızlı büyüme kaynaklı işgücü ihtiyaçlarınızın karşılanması için stratejik yol arkadaşı olarak hizmetinizdedir.

Humanica danışmanları, yasal mevzuatların özel istihdam bürolarına verdiği yetkiler doğrultusunda hızlı ve etkin çözüm anlayışı ile şirketinize zaman ve maliyet avantajını sunarak hedeflerinize kısa sürede profesyonel bir dokunuşla ulaşmanızda yanınızda olur.

Bordroloma Hizmeti

Humanica, yasal mevzuatların özel istihdam bürolarına verdiği yetkiler doğrultusunda, iş kanunu ve çalışma mevzuatına bağlı kalarak bordro hizmetini eksiksiz ve zamanında yerine getirip iş yükünüzü hafifleterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Uluslar Arası Seçme & Yerleştirme Süreci

Humanica, global bakış açısı ve çözüm ortakları ile birlikte dünyanın herhangi bir yerinde ve her seviyede seçme ve yerleştirme hizmeti sunmaktadır.

Back To Top